
Баул 150 см* 100 см мішок поліпропіленовий (Індія)
43,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: МЕШ0026
+380 (50) 214-74-73
Тетяна
- +380 (97) 414-98-01Тетяна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішки баули білі щільні
Баул 150 см завдовжки і 100 см. шириною чудово підійдуть для пакування сипких продуктів, так само для непродуктів і різних матеріалів. Під час переїзду для речей і курток. У них зручно транспортувати будівельне та побутове сміття.
Використовуються у разі збирання врожаю для перевезення та зберігання овочів.
Багаторазовий, мішок не потрібно викидати після першого використання. Ці мішки також придатні для вторинного використання, що робить їх екологічно чистими у використанні! Після того, як ви закінчите використовувати мішок, просто викиньте його в відходи вторинного перероблення.
Використовують для великогабаритних вантажів до 100 кг.
Наші мішки — чудової якості, під час їх купівлі та використання Ви будете впевнені, що зробили цю покупку в нас не дарма.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Білий |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 175 |
| Тип | Мішок |
| Місткість | 100 кг |
- Ціна: 43,80 ₴








