
Гідроакумулятор 50 літрів
1 502 ₴
- Готово до відправки
- Код: HT 50.10 D9
+380 (50) 214-74-73
Тетяна
- +380 (97) 414-98-01Тетяна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідроакумулятор мембранний 50 літрів. Виробник Santehplast Україна. Мембрана: EPDM (54),об'єм: 50л. Матеріал корпусу - сталь. Товщина стінки бака - 1мм Мінімальний робочий тиск - 1.8 Бар. Максимальний робочий тиск - 10 Бар. Максимальна робоча температура: +99.0°С. Розташування гідроакумулятора - вертикальний з ніжками. Колір - синій. Гідроакумулятор HT-50 - 50л. - призначений для запобігання насосам від частих запусків і компенсації гідравлічних ударів у системах водопостачання, або опалення,та використовується в системах приватних будинків та промислових об'єктів. Основне завдання гідроакумулятора: накопичення води, підтримання води під тиском на одному рівні, стримування потужності від гідроударів. Гідроакумулятор HT-50-50л. у вигляді резервуара,виконаного з металу,з вбудованою еластичною мембраною,між якими закачується стиснене повітря,що підтримує необхідний системі тиск,у періоди відключення насоса.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Santehplast |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 50 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Мінімальний робочий тиск | 1.8 бар |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Максимальна робоча температура | 99 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
- Ціна: 1 502 ₴


