
Гідроакумулятор мембранний 24л
1 001 ₴
- Готово до відправки
- Код: HT 24.08.D9
+380 (50) 214-74-73
Тетяна
- +380 (97) 414-98-01Тетяна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідроакумулятор мембранний 24 л. Призначений для запобігання насосам від частих запусків і компенсації гідравлічних ударів у системах водопостачання, або опалення, та використовується в системах приватних будинків та промислових об'єктів. Конструктивне виконання гідроакумулятора: Мембрана : EPDM (Китай), матеріал корпусу: сталь, товщина стінки бака - 0,8 мм. Мінімальний робочий тиск - 8 Бар. Максимальна робоча температура: +99.0°С. Спосіб встановлення - підлоговий. Розташування гідроакумулятора: горизонтальне (з ніжками). Колір - бірюза. Основні завдання гідроакумулятора: накопичення води,підтримання води під тиском на одному рівні,стримування потужності від гідроударів. Виробник Santehplast Україна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Santehplast |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина стінки бака | 0.8 мм |
| Мінімальний робочий тиск | 1.5 бар |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Максимальна робоча температура | 99 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Колір | Бірюзовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
- Ціна: 1 001 ₴


