
Бачок для унітазу "Водограй" пластиковий
800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БС
+380 (50) 214-74-73
Тетяна
- +380 (97) 414-98-01Тетяна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бачок для унітазу "Водограй" - укомплектований спускним і наливним механізмами, в повністю готовому для застосування вигляді. Варіант застосування - навісний (настінний). Підведення води до бачка - верхнє бічне. Приєднання трубопроводу - різьбове (пластиковий патрубок з різьбленням 1/2" зовнішньої). Ємність бачка і механізми наливу і спуску води, виконані з екологічного пластику-поліетилену. Наливний механізм - перепускний клапан, з автоматикою поплавкового типу. Зливний механізм - двох режимний, повного і часткового зливу. Привід зливного механізму - натискна клавіша.Усередині бачка вже встановлена вся арматура, завдяки чому бачок можна використовувати одразу після встановлення. У комплекті з бачком ідуть також змивна і заливна арматури, набір кріплень, герметична прокладка і приєднувальна трубка. Виробник Santeplast Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сантехнічного виробу | Бачок |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал бачка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Вертикальний |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 1.55 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 40 мм |
| Діаметр отвори подачі води | 20 мм |
| Комплектація | |
| Бачок | Так |
- Ціна: 800 ₴




