
Кришка для унітазу "Еліт" з декором "Пальма"
375 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CN-007D
+380 (50) 214-74-73
Тетяна
- +380 (97) 414-98-01Тетяна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришка для унітазу "Еліт", з декором "Пальма". Виробник Santeplast Україна
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Наявність мікроліфта | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 35 мм |
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Тематика декору.малюнку | Пальма,берег Океану |
- Ціна: 375 ₴



